2023-2024 Yılı Okul Sporları 3x3 Basketbol Yıldızlar Kız - Erkek Grup Müsabakaları 3 – 5 Nisan 2024 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda başladı.
Okul Sporları 3x3 Basketbol Yıldızlar Kız - Erkek Grup Müsabakalarına Adana, Aksaray, Antalya, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Kırşehir, Kilis, Niğde ve ilimizden yaklaşık 150 sporcu ve antrenörlerin katılımı ile 2 Nisan Salı günü saat 17:00’da Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi içerisinde bulunan Genç Ofis’te düzenlenen teknik toplantı sonrası 3 Nisan Çarşamba günü Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’in katıldığı açılış seremonisi ile birlikte müsabakalar başladı.
Müsabakaya katılan tüm takımlara başarılar dileriz.
Tüm halkımız davetlidir.