Geleneksel Bayramlaşma Töreni Düzenlendi

  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’in katılımlarıyla Damat İbrahim Paşa Spor Kompleksi açık basketbol sahasında gerçekleştirilen ‘ Ramazan Bayramı’ bayramlaşma törenine; Şube Müdürleri, Tesis Amirleri Antrenörler ve Personeller katıldı.

  Haberi Oku

  Eğitim Görevlisi Başvuruları Başladı

  13 Ağustos 2021 tarihli ve 31567 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 4371 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe giren "Gençlik ve Spor Bakanlığı Ek Ders Saatlerine İlişkin Esaslar Hakkında Karar" doğrultusunda hazırlanan "Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Faaliyetlerinde Ek Ders ve Diğer Uygulamalara İlişkin Usul ve Esaslar" kapsamında İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir'in "Ramazan Bayramı" Mesajı

  Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in nazil olmaya başladığı rahmet, bereket, arınma ve bağışlanma iklimi olan Ramazan ayına ulaşmanın huzur ve mutluluğu içerisindeyiz.

  Haberi Oku

  Bisiklet Sporcularımızdan Büyük Başarı

  Türkiye Bisiklet Federasyonunun 2024 yılı faaliyet programın da yer alan ‘İzmir MTB Cup' Dağ Bisikleti Yarışları 06 – 07 Nisan 2024 tarihleri arasında İzmir’de düzenlendi.

  Haberi Oku

  Atletizm Sporcumuz Mert Hanifi Odacı Güven Tazeledi

  6 - 7 Nisan 2024 tarihinde Antalya ilinde yapılan Atletizm olimpik deneme yarışmasında 2000 metre engel müsabakasında 5.57.90 koşarak daha önce geçtiği Avrupa barajını geliştirerek 18-21 Temmuz 2024 de yapılacak olan U18 Avrupa Şampiyonasında kürsüye gözünü dikti.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir'in "Kadir Gecesi" Mesajı

  Mübarek Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesine ulaşmanın mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz.

  Haberi Oku

  Gönüllü Kamp Liderliği Başvuruları Başladı

  Gençlik Kampları, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla kurulmuş tesisler ve programlardır. Gönüllü kamp liderleri ise, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Gençlik Kamplarına katılan gençler için rol model olan, gençleri yönlendiren, grup dinamiklerini etkin bir şekilde yönetebilen, yeteneklerini, bilgisini ve uzmanlığını paylaşan gönüllü rehberlerdir.

  Haberi Oku

  Süper Lig 5. Etap Masa Tenisi Müsabakaları Nevşehir'de

  Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanlığı'nın 2023 - 2024 yılı faaliyet programında yer alan "Süper Lig 5. Etap Masa Tenisi Müsabakaları" 06 – 07 Nisan 2024 tarihleri arasında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezinde düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  Okul Sporları 3x3 Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakaları Sona Erdi

  2023-2024 Yılı Okul Sporları 3x3 Basketbol Yıldızlar Kız - Erkek Grup Müsabakaları 3 – 5 Nisan 2024 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda sona erdi.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Küçükler ve Yıldızlar Bocce Müsabakaları Sona Erdi

  2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Küçükler ve Yıldızlar Kız - Erkek Bocce Müsabakaları Gülşehir Spor Salonunda tamamlandı.

  Haberi Oku

  Nevşehir Valimiz Sayın Ali Fidan Gönüllü Gençlerimizle İftar Programında Bir Araya Geldi

  Nevşehir Valimiz Sayın Ali Fidan, Nevşehir Gençlik Merkezi'nde düzenlenen iftar programında gönüllü gençler ve aileleriyle bir araya geldi. İftar programında gençlerle yakından ilgilenen Vali Fidan, onlarla bir süre sohbet etti. Akabinde, Gençlik Merkezinde bulunan has oda’da gönüllü gençler ve aileleriyle tanıştı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları 3x3 Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakaları Başladı

  2023-2024 Yılı Okul Sporları 3x3 Basketbol Yıldızlar Kız - Erkek Grup Müsabakaları 3 – 5 Nisan 2024 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda başladı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Genç B Basketbol Müsabakaları Sona Erdi

  2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Genç B Kız - Erkek Basketbol Müsabakaları Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda tamamlandı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Geleneksel Türk Okçuluk Müsabakaları Sona Erdi

  2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Geleneksel Türk Okçuluk Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Kız-Erkek müsabakaları 2 Nolu Çim Saha’da tamamlandı.

  Haberi Oku

  Güreş Sporcumuzdan Altın Madalya

  2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Küçükler Güreş Grup Müsabakaları 1 – 3 Nisan 2024 tarihleri arasında Amasya’da düzenlendi.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir'in "2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü" Mesajı

  Tüm dünyada otizm konusunda farkındalık oluşturmak ve otizm ile ilgili sorunlara çözüm bulmak amacıyla, 2008 yılında Birleşmiş Milletler tarafından 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü olarak ilan edilmiştir.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER