Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından Zafer haftası etkinliği kapsamında düzenlenen kurumlar arası veteranlar ayak tenisi turnuvası ödül töreni ile birlikte tamamlandı.

25–31.08.2020 tarihleri arasında oynanan müsabakaya A Grubu Olarak;  Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (A), 75. Yıl Ortaokulu (B), Gazi Osman Paşa Ortaokulu ve Tarım İl Müdürlüğü, B Grubu olarak ise; Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (B), 75 Yıl Ortaokulu (B), Gülşehir Şht. H. Sibel And. Lis. ve Ürgüp Öğretmen Evi katıldı.

3.lük ve 4.lük maçını 75. Yıl Ortaokulu ile Tarım İl Müdürlüğü Final müsabakasını ise Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (A) ile Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (B) takımları oynadı. Baştan sona çekişmeli geçen mücadelelerde 3. Lük maçını Tarım İl Müdürlüğü final müsabakasını ise Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (B) takımı kazandı.

4. olan 75.Yıl Ortaokuluna ödülünü Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Mustafa Büyükkurutlu, 3. olan Tarım İl Müdürlüğüne ödülünü Spor Şube Müdürümüz Ali Şahin, 2. olan Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (A) takımına ödülünü İl Müdürümüz Muhsin Özdemir ve 1. olan Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (B) takımına ödülünü Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu verdi.

Müsabakaya katılan tüm takımlarımızı tebrik ederiz.