“Sokaklar Bizim Kupalar Bizim 3X3 Basketbol Gençlik Kupası" Sona Erdi

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın sporu toplumun her kesimine yaymak, gençlerin beden-ruh sağlıklarını geliştirmek, daha fazla müsabakanın yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, yetenek taraması ve spora yönlendirme projesinin desteklenmesi vb. amaçlarla düzenlenen “Sokaklar Bizim Kupalar Bizim 3X3 Basketbol Gençlik Kupası" sona erdi.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Voleybol Küçükler Yarı Final Müsabakaları Sona Erdi

  2022-2023 Yılı Okul Sporları Voleybol Küçükler Kız - Erkek Yarı Final Müsabakaları 22 – 25 Mayıs 2023 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda tamamlandı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Genç B Futbol Müsabakaları Sona Erdi

  2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Futbol Gençler B müsabakaları 2 Nolu Çim Sahada tamamlandı.

  Haberi Oku

  Okçuluk Sporcumuzdan Türkiye Şampiyonluğu

  2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında 22-25 Mayıs 2023 tarihleri arasında Yıldızlar ve Gençler Kız – Erkek kategorisinde Okçuluk Türkiye Birinciliği Müsabakaları Mersin’de düzenlendi.

  Haberi Oku

  Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Sutopu Takımı 1. Lig'e Yükseldi

  Kadınlar Sutopu 2. Lig’de mücadele eden Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Sutopu Takımı, 2022-2023 sezonunu 3. sırada tamamlayarak 1. Lig’e yükseldi.

  Haberi Oku

  2023/2 Antrenör Temel Eğitim Programı Başvuruları Başladı

  Antrenörlerin gelişimine katkı sağlamak ve çalışmalarına bilimin ışığı altında rehberlik etmek amacıyla hazırlanarak yürürlüğe giren Antrenör Eğitimi Yönetmeliğine göre Antrenör Eğitim Sistemi Temel (Teorik) ve Uygulama Eğitimi olarak 2 aşamadan oluşmaktadır.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Voleybol Küçükler Yarı Final Müsabakaları Başladı

  2022-2023 Yılı Okul Sporları Voleybol Küçükler Kız - Erkek Yarı Final Müsabakaları 22 – 25 Mayıs 2023 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda başladı.

  Haberi Oku

  Atletizm Sporcumuz Avrupa Arenasında Boy Gösterecek

  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Sporcularımızdan İbrahim Gökgöz, Avrupa Gençlik Olimpiyatları (EYOF) ve Avrupa Yıldızlar Atletizm Şampiyonası’nda ay-yıldızlı forma ile Türkiye’yi temsil edecek.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Modern Pentatlon Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

  2022-2023 Yılı Okul Sporları Modern Pentatlon (Okul Biatlonu) Yüzme ve Atletizm branşlarında Küçükler, Yıldızlar ve Gençler A-B Kız - Erkek Türkiye Birinciliği Müsabakaları 20 - 21 Mayıs 2023 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Spor Kompleksi Yüzme Havuzunda ve Atletizm Tartan Pistinde düzenlendi.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Voleybol Küçükler Yarı Final Müsabakaları Nevşehir'de

  2022-2023 Yılı Okul Sporları Voleybol Küçükler Kız - Erkek Yarı Final Müsabakaları 22 – 25 Mayıs 2023 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Fener Alayı Yürüyüşü Düzenlendi

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde Nevşehir’de yüzlerce vatandaş ve protokolün katılımıyla görkemli fener alayı yürüyüşü gerçekleşti.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Araç Korteji Düzenlendi

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla araç korteji düzenlendi. Big Bus ve resmi araçların yaptığı korteje polis, ambulans, jandarma ve afad ekipleri başta olmak üzere resmi kurumların araç ve personelleri katıldı.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı El Sanatları Sergisi Açılışı Gerçekleştirildi

  Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ve protokol üyeleri, atölye eserlerinin yer aldığı serginin açılışına katıldı.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 104.Yılında İlimizde Coşkuyla Kutlandı

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramının 104. Yıl dönümü Nevşehir Valiliğin önünde çelenk sunumu ve istiklal marşının okunmasıyla birlikte Türk bayraklarının göndere çekilmesiyle başladı. Daha sonra kortej yürüyüşü ’nün artından kutlamalar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü spor kompleksi 2 Nolu çim sahada devam etti.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Çelenk Sunma Töreni ile Başladı

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104.Yıldönümü dolayısıyla Nevşehir'de programlar devam ediyor.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir'in "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" Mesajı

  19 Mayıs 1919, milletimizin kendi topraklarında, özgür ve bağımsız olarak yaşama kararlılığını tüm dünyaya gösterdiği kutlu İstiklal yürüyüşümüzün başlangıcıdır.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER