Özdemir'in "Ramazan Ayı" Mesajı

  Rahmet, mağfiret ve bereket ayı, on bir ayın sultanı Ramazan ayına bir kez daha erişmenin mutluluk ve huzurunu yaşıyoruz.

  Haberi Oku

  Acıgöl Kaymakamından Özdemir'e İade-i Ziyaret

  Acıgöl Kaymakamı Salih Kaya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’e iade-i ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  Özdemir'den Ziyaretler

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, JAKEM Komutanı Jandarma Albay Ercan Altın’a ve Merkez İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Adem Akgümüş’e ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU

  56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 1. ayak Konya-Konya etabında dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum verdi

  Haberi Oku

  KONYA’DA "OLİMPİK VELEDROM" TEMELİ ATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Veledromun Türkiye'nin 70 yıllık hayali olduğunu hatırlatırken, Dünyada tek cumhurbaşkanlığı himayesinde yapılan bisiklet turunun her geçen yıl daha da güzelleştiğini ifade etti.

  Haberi Oku

  Polis Haftası Etkinlikleri Kapsamında Tenis Turnuvası Düzenlendi

  Nevşehir Tenis İl Temsilciliğinin 2021 yılı faaliyet planında yer alan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Tenis Turnuvası ödül töreni ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  4. ETNOSPOR FORUMU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, geleneksel sporların milli kimlikleri güçlendirmenin yanı sıra ülkeler arası dayanışmanın, yardımlaşmanın, kardeşlik bağlarının güçlenmesi için önemli bir vesile olduğunu belirterek, ‘’Geçmişi yaşayarak ve yaşatarak bu kıymetli mirası gençlerimize aktararak en iyi şekilde yarınlara taşımalıyız" dedi.

  Haberi Oku

  Polis Haftası Etkinlikleri Kapsamında Voleybol Turnuvası Düzenlendi

  Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yıldönümü münasebetiyle kutlanan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda Voleybol turnuvası düzenlendi.

  Haberi Oku

  "BUGÜN, DÜNYA EKONOMİSİNİN LOKOMOTİFİ GENÇ GİRİŞİMCİLERDİR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genç MÜSİAD'ın düzenlediği 7. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi'ne katıldı.

  Haberi Oku

  ‘’TOHM’’ SPORCULARINA YABANCI DİL EĞİTİM İMKANI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türk Eğitim Derneği ile imzaladıkları eğitim protokolü ile Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nden yararlanan 9. sınıf düzeyindeki tüm sporcuların, TED Üniversitesi tarafından hazırlanacak özel müfredat kapsamında, haftada 4 saat olmak üzere, 90 hafta süre ile toplam 360 saat çevrimiçi İngilizce dil eğitimi alacaklarını bildirdi.

  Haberi Oku

  56. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Toplantısı Gerçekleştirildi

  Nevşehir’de 11 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek olan 56.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet turu öncesinde Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel başkanlığında toplantı düzenlendi.

  Haberi Oku

  Özdemir BAL Ligi Temsilcileri ile Bir Araya Geldi

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, ilimizi BAL liginde temsil edecek temsilciler ile bir araya geldi. Toplantıya ASKF başkanı Mustafa Avcı ve yöneticiler, Nevşehir Futbol İl Temsilcisi Tolga Karaca ve ilimizi BAL liginde temsil edecek kulüplerden Ürgüp Spor ile Suvermez Kapadokya Spor yöneticileri katıldı.

  Haberi Oku

  Özdemir Atletizm Sporcularımız ile Bir araya Geldi

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir Konya’da düzenlenen Atletizm Geliştirme Projesi Kulüpler arası kros müsabakalarının 2.kademe yarışlarında derece yapan sporcularla Gençlik Merkezi Spor Salonunda bir araya geldi.

  Haberi Oku

  Özdemir'in "5 Nisan Avukatlar Günü" Mesajı

  Avukatlar; hukuki sorunların ve anlaşmazlıkların adalete ve hakkaniyete uygun olarak çözümlenmesi, hukuk kurallarının tam olarak uygulanması, bireylerin hak ve özgürlüklerinin korunması ile hukuk devletinin işlerliğinin sağlanması bağlamında yaşamsal bir önem ve değere sahiptir.

  Haberi Oku

  Dağcılık Spor Tırmanış Küçükler A-B Lider Türkiye Şampiyonası Nevşehir'de Düzenlendi

  Türkiye Dağcılık Federasyonu Spor Tırmanış Küçükler A-B Lider Türkiye Şampiyonası 03-04 Nisan 2021 tarihlerinde ilimiz ev sahipliğinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Salonunda düzenlendi.

  Haberi Oku

  Özdemir'in "Türk Polis Teşkilatının 176. Yıl Dönümü" Tebrik Mesajı

  Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER