Amatör Spor Haftası Kortej Yürüyüşü ile Başladı

  Amatör Spor Haftası kapsamında planlanan faaliyetler ile farkındalık oluşturularak halkımızın düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirilmesi, il spor merkezlerine kayıt yaparak spora başlayan çocukların müsabaka tecrübesi kazanması ve buna yönelik müsabaka düzenlenmesi, sezon öncesi takımların sezona hazırlık performansları

  Haberi Oku

  “Engelli Bireylerin Topluma Entegrasyonu İçin Spor ve Eğitim Faaliyetleri Sunmaya Yönelik Özel Hizmet Merkezinin Oluşturulması Projesi” Görüşüldü

  Antrenörlük Eğitimi Bölüm başkanı Dr. Serkan Uzlaşır ve Dr. Erhan Işıkdemir, Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü tarafından yürütülen “Engelli Bireylerin Topluma Entegrasyonu İçin Spor ve Eğitim Faaliyetleri Sunmaya Yönelik Özel Hizmet Merkezinin Oluşturulması Projesi” kapsamında Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Nevşehir Göç İdaresi İl Müdüründen, Özdemir'e Nezaket Ziyareti

  Nevşehir İl Göç İdaresi Müdürü Enver Tutel, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’e nezaket ziyaretinde bulundu.

  Haberi Oku

  İşkur-Typ Kura Çekimi Gerçekleştirildi

  Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı yurtlarımızda ve tesislerimizde 5 ay süreyle çalıştırılmak üzere 10 bayan ve 12 erkek toplamda 22 temizlik personel alımına müracaat eden adayların kura çekimi gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Eğitim Görevlisi Başvuruları Başladı

  İlimizdeki tesislerimizde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim ve spor faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  Gökbörü Geleneksel Okçuluk Kulübü İlimizi 4. Dünya Göçebe Oyunlarında Temsil Edecektir

  Dünya Göçebe Oyunları’nın 4’üncüsü bu yıl 29 Eylül – 02 Ekim 2022 tarihleri arasında Bursa’nın İznik ilçesinde düzenlenecek.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir Hacı Bektaş-ı Veli Erkek Öğrenci Yurdunu Ziyaret Etti

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir Hacı Bektaş-ı Veli Erkek Öğrenci Yurdunu ziyaret etti.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir Antrenörlerle Değerlendirme Toplantısı Yaptı

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev yapan antrenörlere yönelik düzenlenen Eylül Ayı Değerlendirme ve Ekim ayı Antrenör Planlama toplantısında antrenörlere Anadolu Yıldızlar Ligi, Amatör Spor Haftası, Okul Sporları ve branşlarla ilgili çalışma programları ile İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

  Haberi Oku

  Sporcumuz'dan Balkan Şampiyonasında Gümüş ve Bronz Madalya

  23-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Yunanistan’ın Selanik şehrinde 31. Balkan Masterlar Atletizm Pist Şampiyonası Thessaloniki Oyunları düzenlenmiştir.

  Haberi Oku

  Sporcumuz Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Türkiye Şampiyonu Oldu

  Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonunun 2022 Faaliyet Programında yer alan, Türkiye Vücut Geliştirme – Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri, 21-25 Eylül 2022 tarihleri arasında İstanbul Pendik İlçe Müdürlüğü Kurtköy Spor salonunda düzenlenmektedir.

  Haberi Oku

  Kurumumuzda Çalıştırılmak Üzere TYP Kapsamında Personel Alımı Gerçekleştirilecektir

  Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı yurtlarımızda ve tesislerimizde 5 ay süreyle çalıştırılmak üzere 10 bayan ve 12 erkek toplamda 22 temizlik personeli alınacaktır.

  Haberi Oku

  Basketbol Aday Hakem Kursu Açılıyor

  Türkiye Basketbol Federasyonu ve Nevşehir Basketbol İl Temsilciliğinin ortaklaşa organizesinde Nevşehir’de “Basketbol Aday Hakem Kursu” açılacaktır.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir'in "19 Eylül Gaziler Günü" Mesajı

  Şehitlerimizin ve gazilerimizin bizlere emaneti olan, uğruna büyük mücadeleler verilerek ve bedeller ödenerek kazanılan yurt topraklarımızın savunmasında canları pahasına görev yapmış,

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir Yurtlarımızda ki Heyecana Ortak Oldu

  Nevşehir’de üniversite öğrencileri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarımızda misafir etmeye başladık. İl Müdürü Muhsin Özdemir’de bu süreçte öğrencilerin ve velilerin yanında olduğunu hissettirdi.

  Haberi Oku

  Kulüpler Arası Masa Tenisi Takım ve Ferdi İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

  Kulüpler Arası Minikler ve Küçükler (Kız-Erkek) Takım ve Ferdi Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakaları Nevşehir Gençlik Merkezi Spor Salonunda düzenlendi.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir'in "Yeni Eğitim Öğretim Yılı" Mesajı

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER