Yüzme Sporcularımız Samsun'dan Derecelerle Döndü

  24 - 26 Kasım 2023 Tarihinde Samsun İlinde Yapılan 11 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Final Müsabakaların Yaklaşık 700 Sporcu Katılım Sağladı.

  Haberi Oku

  Taekwondo Sporcumuz Balkan Şampiyonu

  Balkan Taekwondo Şampiyonası, 24-25 Kasım 2023 tarihlerinde Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da yapıldı. Türkiye Milli Takımı Şampiyonada, Büyükler, Gençler ve Yıldızlar kategorilerinde mücadele etti.

  Haberi Oku

  Öğretmenler Günü Coşkusu Pasta Kesimiyle Taçlandı

  Bugün, ülkemizde eğitime katkı sağlayan değerli öğretmenlerimizi onurlandırmak adına düzenlenen etkinlik kapsamında, 24 Kasım Öğretmenler Günü anısına özel bir pasta kesimi gerçekleştirildi. Gençlik ve Spor camiası bu anlamlı günü birlikte kutlama fırsatı buldu.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir "24 Kasım Öğretmenler Günü" Sebebiyle Okul Ziyaretleri Gerçekleştirdi

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, 24 Kasım Öğretmenler Günü anısına Okullarda Öğretmenlere karanfil dağıttı.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir'in "24 Kasım Öğretmenler Günü" Mesajı

  Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 24 Kasım 1928 tarihinde Millet Mektepleri Başöğretmenliği'ni kabul etmesinin 95. yıldönümünü ve 1981 yılında kabul edilen Öğretmenler Günü’nün 42. yıldönümünü hep birlikte kutlamaktayız.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Gençler Bowling Müsabakaları Sona Erdi

  2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gençler Kız - Erkek Bownling Müsabakaları Forum Kapadokya’da bulunan FunkyPark Bowling Salonunda tamamlandı.

  Haberi Oku

  Karate Sporcularımız Dünya Karate Gençlik Ligi Müsabakaları Öncesi İl Müdürü Özdemir'i Ziyaret Etti

  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Karate branşındaki sporcularımızdan Nurdamla Atıcı, Nursena Atıcı, Baran Çanak ve Antrenörümüz Hüsame Özmen Türk Karate Milli Takımı adına 07 – 10 Aralık 2023 tarihleri arasında İtalya’nın Venedik şehrinde düzenlenecek olan WKF Karate1 Youth League (Dünya Karate Gençlik Ligi) Müsabakalarına katılacak.

  Haberi Oku

  24 Kasım Öğretmenler Günü Masa Tenisi Turnuvası Düzenlendi

  Öğretmenler Günü'nü kutlamak ve öğretmenler arasında dayanışmayı pekiştirmek amacıyla düzenlenen "Öğretmenler Arası Masa Tenisi" turnuvası, Nevşehir Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Spor Salonunda büyük bir heyecanla başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı'nın açılış maçıyla start alan turnuva, öğretmenlerin sportif yeteneklerini ve rekabetçi ruhlarını ortaya koydu.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Yıldızlar Hentbol Müsabakaları Sona Erdi

  2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar Kız - Erkek Hentbol Müsabakaları Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda tamamlandı.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir Nevşehir Yurdunda Öğrencilerle İletişim Toplantısında Buluştu

  Nevşehir Öğrenci Yurdu iletişim toplantısında öğrencilerle buluşan İl Müdürü Muhsin Özdemir, sohbet havasında geçen söyleşide gençlerin sorularını yanıtlayarak onların hayallerini, projelerini ve Nevşehir’i konuştu.

  Haberi Oku

  Taekwondo Sporcumuz Balkan Şampiyonası Öncesi İl Müdürü Özdemir'i Ziyaret Etti

  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Taekwondo takımının sporcusu Bahattin Batuhan Baş, Türk Taekwondo Milli Takımı adına 22 - 26 Kasım 2023 tarihleri arasında Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da düzenlenecek olan Balkan Taekwondo Şampiyonasına katılacak.

  Haberi Oku

  Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir başkanlığında Şube Müdürleri, Yurt Müdürleri, Yurt Öğrenci Temsilcileri, Yurt-Time Spor Projesi Temsilcileri ve Gönüllü Gençlerin katılımıyla planlama ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Yurt müdürlüklerinde barınan öğrencilerimize yönelik yapılacak eğitim, kültürel, sosyal, sanatsal ve sportif faaliyetlerin planlama ve koordinasyon konuları görüşüldü.

  Haberi Oku

  Hastanelerde Görev Yapan Jandarma Personeline Yakın Savunma Eğitimi Verildi

  Hastanelerde meydana gelen şiddet olaylarının önlenmesi maksadıyla; Jandarma veya Polis sorumluluk bölgesi olmasına bakılmaksızın 24 Temmuz 2018 tarihinden itibaren hastanelere Jandarma personeli görevlendirilmektedir.

  Haberi Oku

  2023- 2024 Sezonu Nevşehir U-14 Futbol Ligi Sona Erdi

  2023- 2024 Sezonu Nevşehir U-14 Ligi Mehmet Bilgin Sezonu finalinde Altınyıldız Gençlik Spor Kulübü ile Nevşehir 50 Gençlik Spor takımları karşı karşıya geldi. Merkez 2 Nolu Çim Sahada oynanan maçı Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, ASKF Başkanı Mustafa Avcı, Futbol İl Temsilcisi Mehmet Tolga Karaca ve sporseverler takip etti.

  Haberi Oku

  Nevşehir’de 24 bin Fidan Toprakla Buluşturuldu

  2023 yılı Milli Ağaçlandırma Günü etkinlikleri çerçevesinde, “Geleceğe Nefes, Cumhuriyete Nefes” sloganıyla Türkiye’de eş zamanlı olarak 81 il ve ilçelerinde ağaç dikme etkinliği düzenlendi.

  Haberi Oku

  Sutopu U-17 Erkekler Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakaları Sona Erdi

  09 - 12 Kasım 2023 tarihleri arasında U-17 Erkekler Türkiye Şampiyonası A Grubu Eleme Turu 1. Devre Grup Müsabakaları ilimiz ev sahipliğinde Nevşehir Spor Kompleksi Yüzme Havuzunda düzenlendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER