Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler B Grup Müsabakaları Sona Erdi.

  2022-2023 Yılı Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler B Kız - Erkek Grup Müsabakaları 30 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda Tamamlandı.

  Haberi Oku

  Uluslararası Kapadokya Bisikletle Oryantiring Kupası Başladı

  Uluslararası Oryantiring Federasyonunun onayıyla dünya sıralamasına puan da veren Kapadokya Bisikletle Oryantiring Kupası Dünya Serisi'nin 2. ayağı ve Türkiye Şampiyonası'nın 1. kademe yarışları ilimiz ev sahipliğinde 29 Mart 2023 Çarşamba günü Mustafapaşa köyünde başladı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler B Grup Müsabakaları Başladı

  2022-2023 Yılı Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler B Kız - Erkek Grup Müsabakaları 30 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda başladı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler B Grup Müsabakaları Nevşehir'de

  2022-2023 Yılı Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler B Kız - Erkek Grup Müsabakaları 30 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Halk Oyunları Müsabakaları Sona Erdi

  2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Halk Oyunları Minikler, Yıldızlar ve Gençler A müsabakaları Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda tamamlandı.

  Haberi Oku

  Uluslararası Kapadokya Bisikletle Oryantiring Kupası Başlıyor

  Uluslararası Oryantiring Federasyonunun onayıyla dünya sıralamasına puan da veren Kapadokya Bisikletle Oryantiring Kupası Dünya Serisi'nin 2. ayağı ve Türkiye Şampiyonası'nın 1. kademe yarışları ilimiz ev sahipliğinde Mustafapaşa, Ortahisar, Göreme, Çavuşin ve Avanos’ta düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  Kurumlar ve Kuruluşlar Arası Voleybol Müsabakaları Başlıyor

  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Voleybol İl Temsilciliği'nin 2023 yılı faaliyet programında yer alan Kurumlar ve Kuruluşlar Arası Voleybol Müsabakaları başlıyor.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Satranç Müsabakaları Sona Erdi

  2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Satranç Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Kız-Erkek müsabakaları Nevşehir Gençlik Merkezi Spor Salonunda tamamlandı.

  Haberi Oku

  Veteran Tenis Kış Kupası Tamamlandı

  Nevşehir Tenis İl Temsilciliğe ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023 yılı faaliyet takviminde yer alan Veteran Tenis Kış Kupası Tenis Kortunda tamamlandı.

  Haberi Oku

  Mahalle Ligi Projesi Başvuruları Başlıyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Arkadaşını Bul, Takımını Kur Ligi Projesi ” başvuruları Nevşehir’de de başlıyor. Ülke genelinde 14-17 yaş arası gençlere yönelik düzenlenen mahalle ligi projesi spor etkinliği Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülecek.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Küçükler ve Yıldızlar Atletizm Müsabakaları Sona Erdi

  2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Puanlı Atletizm Küçükler ve Yıldızlar Kız-Erkek müsabakaları 3 Nolu Çim Sahada tamamlandı.

  Haberi Oku

  Dünya Down Sendromu Günü Kapsamında Etkinlik Düzenlendi

  Birleşmiş Milletler tarafından toplumu bilinçlendirmek ve farkındalık yaratmak amacıyla 2011 yılından bu yana 21 Mart’ta düzenlenen Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’nde Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından etkinlik gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir'in "21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü" Mesajı

  Hayatımıza +1 değer katan down sendromlu bireylerimizin her zaman farkındayız ve daima yanındayız. Onların yüreklerine dokunmak ve gözlerindeki yaşam sevgisinin ışıltılarını ortaya çıkarabilmek her şeye değerdir.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Özdemir'in "Nevruz Bayramı" Mesajı

  Ülkemizde ve çok geniş bir coğrafyada kutlanan, "Yenigün" anlamına gelen, 21 Mart'ta doğanın yeniden canlanması ve baharın gelişi dolayısıyla kutlanan Nevruz; birlik ve beraberliğin, barışın, kardeşliğin ve dayanışmanın sembolüdür.

  Haberi Oku

  Nevşehir'de "Deprem Şehitleri Hatıra Ormanı" Oluşturuldu

  Nevşehir Valiliğince, Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşların anısına "Deprem Şehitleri Hatıra Ormanı" oluşturuldu.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Yıldızlar Hentbol Müsabakaları Sona Erdi

  2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Hentbol Yıldızlar Kız-Erkek müsabakaları Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda tamamlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER