İl Müdürü Özdemir 5. İslami Dayanışma Oyunlarında Mücadele Edecek Milli Sporcumuz Şaziye Erdoğan'a Başarılar Diledi

  İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları Türkiye'nin ev sahipliğinde Konya'da devam ediyor.

  Haberi Oku

  5. İslami Dayanışma Oyunları Başlıyor

  İslami Dayanışma Spor Federasyonu ve İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin katılımıyla düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları Türkiye'nin ev sahipliğinde Konya'da başlıyor.

  Haberi Oku

  Yapımı Tamamlanan Ürgüp Çim Sahanın Geçici Kabulü Gerçekleştirildi

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Ürgüp İlçesinde yaklaşık 5 ay önce protokolü imzalanan ve yapımına başlanan çeşitli yatırımlar ile ilgili yerinde incelemelerde bulundu ve firma yetkilisinden bilgi aldı.

  Haberi Oku

  Günde 10.000 Adım Yürüyüşüne Davetlisiniz

  Günümüzde fiziksel aktivitenin sağlık için öneminin yeterince anlaşılamaması ve giderek daha hareketsiz bir yaşam tarzının benimsenmesi, toplumda obezite, kalp-damar hastalıkları, hipertansiyon, diyabet, osteoporoz gibi kronik hastalıkların görülme sıklığını artıran önemli nedenlerden biri olmuştur. Fiziksel hareketsizlik dünya genelindeki ölümlerin dördüncü önde gelen risk faktörü olarak belirlenmiştir.

  Haberi Oku

  Gençlik ve Spor Bakanlığı 1017 Personel Alacak

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bakanlık taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere 1017 sürekli işçi alacaklarını açıkladı.

  Haberi Oku

  Masterler Atletizm Türkiye Şampiyonu Sporcularımız İl Müdürü Özdemir'i Ziyaret Etti

  Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü Masterler Atletizm Sporcularımız ve Özel Sporcular Antrenörlerimiz Uğur Ergün ve Şükran Ergün, İl Müdürü Muhsin Özdemir’i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Nevşehir Ak Parti İl Başkan Yardımcısından İl Müdürü Özdemir'e Ziyaret

  Nevşehir Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Medet Ay ve beraberindeki heyet İl Müdürü Muhsin Özdemir’i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Nevşehir Alperen Ocakları İl Başkanından İl Müdürü Özdemir'e Ziyaret

  Nevşehir Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Ayhan Arkaz İl Müdürü Muhsin Özdemir’i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Nevşehir İş İnsanı Ünal, İl Müdürü Özdemir'i Ziyaret Etti

  Nevşehir İş insanlarından Şenol Ünal, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  "Anadoluyuz Biz" Projesi Kapsamında Samsun'lu Gençleri Nevşehir'de Misafir Ettik

  Gençlik ve Spor Bakanlığı öncülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen “Anadoluyuz Biz” projesi kapsamında Samsun’dan gelen 40 öğrenci Nevşehir’in kültürünü ve tarihini öğrenme şansı yakalarken, güzel dostluklar kurarak kardeşlik köprüsü oluşturdu.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Muhsin Özdemir, Karapınar Şeyh-ül Kurra İbrahim Tanrıkulu Kur'an Kursunu Ziyaret Etti

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Karapınar Şeyh-ül Kurra İbrahim Tanrıkulu Kur'an Kursunu ziyaret etti. Ziyarette İl Müdürü Özdemir’e Karapınar Belediye Yasin Güneş ve Karapınar Şeyh-ül Kurra İbrahim Tanrıkulu Kur'an Kursu Müdürü Fatih Aydın eşlik etti.

  Haberi Oku

  Atletizm Sporcumuz Analig'de Türkiye 2.si Oldu

  Konya 2021 5. İslami Dayanışma Oyunları öncesinde test niteliği taşıyan Analig (Anadolu Yıldızlar Ligi) Atletizm Türkiye Finali, geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle hizmete açılan Atletizm Pistinde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Özdemir'in "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı" Mesajı

  Yaşanılan gelişmeler hakkında kamuoyunun bilgilendirilmesi, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması gibi birçok önemli görev ve sorumluluğu üstlenen yerel ve ulusal basın, bu önemli misyonu gerçekleştirmek için zaman ve mekân mefhumu gözetmeden, büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

  Haberi Oku

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gençlere GSB Öğrenim Kredisi Düzenlemesi Müjdesi

  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, GSB öğrenim kredisine ilişkin, “Kredi geri ödemelerinin herhangi bir enflasyon farkı veya faiz uygulaması olmaksızın sadece alınan kredi rakamı üzerinden yapılmasını kararlaştırdık.” dedi.

  Haberi Oku

  Kayaşehir spor U-14 Nevşehir Şampiyonu Oldu

  Kayaşehir spor U14 futbol takımı nefes kesen final mücadelesinde Nevşehir şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  "Anadoluyuz Biz" Projesi Kapsamında Samsun'lu Gençler Nevşehir'de

  "Anadoluyuz Biz" projesi kapsamında Samsun ilinden gelen öğrenciler, Nevşehir Kapadokya bölgesin'deki tarihi ve turistik mekânları gezme imkânı bulacaklar.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER