Özdemir'in "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı" Mesajı

  Yaşanılan gelişmeler hakkında kamuoyunun bilgilendirilmesi, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması gibi birçok önemli görev ve sorumluluğu üstlenen yerel ve ulusal basın, bu önemli misyonu gerçekleştirmek için zaman ve mekân mefhumu gözetmeden, büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

  Haberi Oku

  Özdemir’in “Kurban Bayramı” Mesajı

  Kardeşlik ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı Bayramlar, sevince, birlik ve beraberliğe, kavuşma ve kucaklaşmalara vesiledir.

  Haberi Oku

  Özdemir'in "Nevşehir’in İl Oluşunun 67.’nci Yıldönümü" Mesajı

  İl Müdürü Özdemir; “Coğrafi konumu, tarihi, doğası, kültürü ve daha sayamayacağımız birçok özelliğiyle sadece ülkemizin değil tüm dünyanın gözbebeği bir il olan Nevşehir'imiz de görev yapmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum.

  Haberi Oku

  "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Vadi Yürüyüşü

  15 Temmuz 2016 gecesinde, milli iradeyi ve demokrasimizi hedef alan hain darbe girişimi milletimizin kahramanca mücadelesi sonucunda engellenmiş ve demokrasimiz kazanmıştır. Tarihe şanlı bir direniş olarak geçen bu mücadelede göğsünü siper, canlarını feda eden şehitlerimizi anmak, hatırlatmak ve unutturmamak adına vadi yürüyüşü düzenlendi.

  Haberi Oku

  20 Temmuz Futbol Şöleni

  Nevşehir’in 20 Temmuz 1954 tarihinde il oluşu kapsamında 2008 - 2009 ve 2010 doğumlu çocukların katılımıyla futbol şöleni düzenlendi.

  Haberi Oku

  15 Temmuz Milli Birlik Günü Sutopu Turnuvası İlimiz Ev Sahipliğinde Düzenlendi

  Sutopu İl Temsilciliğinin 2021 faaliyet programında yer alan 15 Temmuz Milli Birlik Günü Sutopu Turnuvası ilimiz ev sahipliğinde Yüzme Havuzumuzda düzenlendi.

  Haberi Oku

  ‘’15 Temmuz Şehitleri Sancak Koşusu’’ Düzenlendi

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında ‘’15 Temmuz Şehitleri Sancak Koşusu’’ yapıldı.

  Haberi Oku

  Nevşehir, 15 Temmuz'un 5'inci yıldönümünde Tek Yürek!

  15 Temmuz 2016 tarihinde devletin ve milletin bölünmez bütünlüğü ile milli iradeye yönelik yapılmak istenen hain darbe girişiminin 5’nci yılı dolayısıyla, tüm ülke genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de çeşitli etkinlikler düzenlendi.

  Haberi Oku

  Atletizm Takımımızdan "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Anısına Zaferler

  15 Temmuz 2021 günü Mersin ilinde yapılan Naili Moran Yaş Grupları U16 Atletizm Festivali müsabakalarına ilimiz Atletizm branşı 2006, 2007, 2008, 2009 doğumlu kız ve erkek sporcularımız katıldı.

  Haberi Oku

  "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Gençlerle Sabah Namazı

  15 Temmuz 2016 gecesinde, milli iradeyi ve demokrasimizi hedef alan hain darbe girişimi milletimizin kahramanca mücadelesi sonucunda engellenmiş ve demokrasimiz kazanmıştır. Tarihe şanlı bir direniş olarak geçen bu mücadelede göğsünü siper, canlarını feda eden şehitlerimizi anmak, hatırlatmak ve unutturmamak için gençlerimizle sabah namazında Şifa Caminde buluştuk.

  Haberi Oku

  Özdemir’in “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Mesajı

  Azîz Milletimiz, 15 Temmuz 2016 tarihinde milli iradesini ve demokrasisini hedef alan alçak darbe girişimine karşı gövdesini siper etmiş, yurdumuzu alçaklara teslim etmeyerek karanlık gecemizi aydınlığa çevirmiştir.

  Haberi Oku

  "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Temalı Resim ve Fotoğraf Sergisi Açıldı

  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Nevşehir Gençlik Merkezince ’’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’’ etkinlikleri kapsamında, Gülbahçe parkında resim ve fotoğraf sergisi açılışı gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  15 Temmuz Vefa Turu Nevşehir’de

  Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla 18 Vites Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Derneği sporcuları, Çankırı Atatürk anıtı önünden başlayarak Niğde Ömer Halisdemir kabrinde son bulacak olan vefa turu kapsamında Nevşehir'e geldiler.

  Haberi Oku

  "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Voleybol Turnuvası Düzenlendi

  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü Anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen kurumlar arası Voleybol turnuvası ödül töreni ile birlikte tamamlandı.

  Haberi Oku

  "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Bisiklet Turu

  Nevşehir'de “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında; bisiklet turu düzenlendi.

  Haberi Oku

  Atletizm Sporcularımız Naili Moran Yaş Grupları U16 Atletizm Festivali Müsabakalarına Katılacak

  15 Temmuz 2021 günü Mersin ilinde yapılacak olan Naili Moran Yaş Grupları U16 Atletizm Festivali müsabakalarına ilimiz Atletizm branşı 2006, 2007, 2008, 2009 doğumlu kız ve erkek sporcularımız katılacaktır.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER