Nevşehir YEDAM'dan Özdemir'e ziyaret

  Nevşehir Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) heyeti, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muhsin Özdemir'i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz Özdemir'den Dünya Gazeteciler Günü Mesajı

  Basın düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün demokrasinin temel taşlarından ve vazgeçilmez unsurlarından biridir. Bu anlamda kurumlarla bireyler arasında veri akışını sağlayarak demokrasinin korunması için önemli bir görev üstlenmektedir. Aydınlatıcı ve yol gösterici işleviyle basın, sivil toplumun dinamizmini beslemekte, demokrasinin sağlıklı şekilde işlemesinde ve güçlenmesinde önemli rol üstlenmektedir.

  Haberi Oku

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Anısına Kurumlar arası Turnuvalar Düzenlenecektir

  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kurumlar arası Ayak Tenisi, Masa Tenisi ve Voleybol turnuvaları düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  "Merkezim Her Yerde" Projesi Kapsamında Tepeköy İlkokulundaydık

  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında Acıgöl ilçesi Tepeköy ilkokulunda haftanın ilk günü öğrencilerimizin okula keyifle başlaması, kaygılarının azalması ve sporla tanışmaları için etkinlik düzenledik. Etkinliğe İl müdürümüz Muhsin ÖZDEMİR, antrenörlerimiz ve liderlerimiz katıldı.

  Haberi Oku

  Özdemir’den Türkiye Futbol Antrenörler Derneği’ne Ziyaret

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Türkiye Futbol Antrenörler Derneği Başkanı Kenan Gerçeker ve beraberindeki ekibe ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  Özdemir’den Meteoroloji İl Müdürüne Ziyaret

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Nevşehir Meteoroloji İl Müdürü Adem Yalçın’a ziyaret.

  Haberi Oku

  Özdemir Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muhsin Özdemir, 30 Ağustos İlkokulu, Hacı Makbule Avlanmaz Ortaokulu ve İstiklal Ortaokulunu ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan İş Birliği Protokolü ile hayata geçirilen “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi tüm hızıyla devam ediyor.

  Haberi Oku

  Nevşehir Kent Haberden Özdemir'e Ziyaret

  Nevşehir Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Osman Koca ve beraberindeki heyet, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muhsin Özdemir'e hayırlı olsun dileğinde bulunup görevinde başarılar diledi.

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz Özdemir Bahçeşehir Koleji Nevşehir Kampüsünü Ziyaret Etti

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muhsin Özdemir, Bahçeşehir Koleji Nevşehir Kampüsünü ziyaret etti.

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz Özdemir Simya Koleji Nevşehir Kampüsünü Ziyaret Etti

  İl Müdürümüz Özdemir Simya Koleji Nevşehir Kampüsünü Ziyaret Etti

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz Özdemir Uğur Okulları Nevşehir Kampüsünü Ziyaret Etti

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muhsin Özdemir, Uğur Okulları Nevşehir Kampüsünü ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Nevşehir 1969 Gençlik ve Spor Kulübünden Özdemir'e Ziyaret

  Nevşehir 1969 Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Bayram Ekici ve Antrenörü Salih Öğretici, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muhsin Özdemir'e hayırlı olsun dileğinde bulunup görevinde başarılar diledi.

  Haberi Oku

  Bahçeşehir Koleji Nevşehir Kampüsünden Özdemir'e Ziyaret

  Bahçeşehir Koleji Nevşehir Kampüsü Müdürü Kadri Güvenç, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muhsin Özdemir'e hayırlı olsun dileğinde bulunup görevinde başarılar diledi.

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz Özdemir'den Amatör Spor Haftasında ASKF'ye Ziyaret

  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muhsin Özdemir, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Nevşehir ASKF Başkanı Mustafa Avcı ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Nevşehir Gençlik Merkezi Uçurtma Şenliği Düzenledi

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü´ne bağlı Gençlik Merkezi organizatörlüğünde 3 Nolu Çim Sahada maske, mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde uçurtma şenliği etkinliği düzenlendi. Düzenlenen uçurtma şenliği etkinliğine Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muhsin Özdemir, Gençlik Merkezi Müdürü Duygu Yüzer, Gençlik Liderleri ve Gönüllü gençler ve aileleri katıldı. Birçok gencin ilk kez yaşadığı uçurtma şenliğinde renkli görüntüler ortaya çıktı. Gençlere eşlik eden veliler de, Gençlik Merkezi Müdürlüğünün düzenlediği uçurtma şenliğinde gençlerle birlikte eğlendiler.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER