8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Nevşehir Yurdunda çeşitli etkinlikler düzenlendi.

  Haberi Oku

  Bakan Müşaviri Cemil Bağlama'dan İl Müdürlüğümüze Ziyaret

  Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Müşaviri Cemil Bağlama, İl Müdürü Özdemir’i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Yüzme 1.Vize Yarışları Düzenlendi

  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Yüzme Federasyonu Nevşehir İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan,11-12 Yaş 1.Vize ve Küçük Yaş grubu Teşvik Yarışları Yüzme Havuzunda yapıldı.

  Haberi Oku

  MART AYI BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yükseköğrenim öğrencilerinin Mart ayı burs ve kredi ödemelerinin 6 Mart itibarıyla başladığını duyurdu.

  Haberi Oku

  Havacılık Spor Kulüplerinden Özdemir'e Ziyaret

  Nevşehir Sat Sportif Havacılık Kulübü Başkanı Alican Doğru ve Cappadocia Havacılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Ahmet Bölükbaşı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i Makamında Ziyaret Etti.

  Haberi Oku

  Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  Nevşehir Gençlik ve Spor planlama ve değerlendirme toplantısı Nevşehir Yurt Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Milletimizin Başı Sağ Olsun

  Bingöl'den Tatvan'a gitmek üzere kalkış yapan Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na ait Cougar tipi helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu 10 askerimiz şehit olmuş olup 3 askerimizde yaralanmıştır.

  Haberi Oku

  Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Boks Milli Takımına Seçilen Sporcularımızı Kabul Etti

  Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Polonya’da düzenlenecek olan Dünya Boks Şampiyonasına katılacak milli sporcuları makamında kabul etti.

  Haberi Oku

  “TÜRK SPORUNUN HIZI HER GEÇEN GÜN BAŞARILARLA TAÇLANARAK ARTIYOR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporun her alanında çok ciddi bir devrim yaşandığını belirterek, “Türk sporunun, Türk sporcusunun hızı her geçen gün başarılarla taçlanarak artıyor. Önümüzdeki süreçte sporun birleştirici ruhuyla tüm kötülüklerle mücadele edeceğimiz gibi, sporu tabana yayma noktasında da çok önemli aşamaları başaracağımıza inanıyorum” dedi.

  Haberi Oku

  Nevşehir 56. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turuna Ev Sahipliği Yapacak

  Nevşehir'de start alacak 56. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu için Vali İnci Sezer Becel Başkanlığında Valilik makamında ilk toplantı yapıldı.

  Haberi Oku

  Vali İnci Sezer Becel, Boks Milli Takımına Seçilen Sporcularımızı Kabul Etti

  Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Polonya’da düzenlenecek olan Dünya Boks Şampiyonasına katılacak milli sporcuları makamında kabul etti.

  Haberi Oku

  TÜGVA'dan Özdemir'e Ziyaret

  Türkiye Gençlik Vakfı Nevşehir İl Temsilcisi Selçuk Cingitaş ve beraberindeki heyet, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i Makamında Ziyaret Etti.

  Haberi Oku

  Atletizm Sporcularımızdan Başarılar

  27 Şubat 2021 tarihlerinde İstanbul’da yapılan Bayanlar Atletizm Salon Olimpik deneme yarışmalarında Atletizm sporcumuz Aleyna Sürücü 800 metreden sonra 1500 metre derecesini geliştirerek 4:40:84 pb (en iyisini) koşarak 1500 metrede de TOHM barajını geçmeyi başardı.

  Haberi Oku

  Geleneksel Türk Okçuluk Eğitimi Başlıyor

  Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Gençlik Merkezlerimizde ve Gençlik kamplarımızda sporun yaygınlaştırılması, gençlerimizi hareket etmeye özendirerek sağlıklı bireylerin yetişmesine katkı sağlamak ve gençlerimize kültürümüzü tanıtmak amacıyla “Geleneksel Türk Okçuluğu” eğitimi verilecektir.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU AĞRI’DA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Ağrı'da, Ağrı Gençlik ve Spor Protokolü programına katıldı.

  Haberi Oku

  Özdemir'den Derinkuyu Ziyareti

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Derinkuyu Kaymakamı Muhammet Yılmaz’ı ziyaret ederek kendilerine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER