15 TEMMUZ HAFTASI ANMA PROGRAMI ETKİNLİKLERİ

.

11 TEMMUZ 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

              15  Temmuz Anma Programları kapsamında İstiklal ve İstikbal Uğruna canlarını feda eden 15 Temmuz Şehitlerimizin anılması , Milli Birlik, Beraberlik, Vatan Ve Bayrak Sevgisi, Demokrasi ,Vatan Savunması ,Yurt Bilinci ile Aziz Milletimizin Şanlı Direnişi ile başarısız olan menfur darbe girişiminin birinci yıldönümünde  spor etkinlikleri planlanarak farkındalık oluşturulması amacı ile  11-16 Temmuz 2017 tarihlerinde çeşitli spor ve gençlik merkezi faaliyetlerimiz ile o gece yaşanan hain darbe teşebbüsünde Şehit olan kahraman vatandaşlarımızı anarak milletimizin birlik ve beraberliği ile bir kez daha anımsayacağız.

      11-16 Temmuz arasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce 15 Temmuz Haftası Anma Programı Spor Etkinlikleri faaliyetlerimiz tesislerimizde gerçekleştirilecektir. Bugün sporcu gençlerimizi ile birlikte Şehitlik ziyaret yapılarak başlayan programımız spor faaliyetlerimiz ve 15 Temmuz  Cumartesi günü saat 19:00 da Nevşehir Gençlik Merkezimizde 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı düzenlenecektir.

         Sala okunması ile başlayacak olan programda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından Kuran-ı Kerim Tilaveti ile devam ederek Cumhurbaşkanlığımızca hazırlanan 15 Temmuz konulu sinevizyon gösterimi  gençlerimizden 15 Temmuz konulu konuşma yapılması ve şiir dinletisinin ardından Diriliş Meydanında tutulacak olan nöbete toplu olarak gidilecektir.

TÜM HALKIMIZI SPOR ETKİNLİKLERİMİZE VE NEVŞEHİR  GENÇLİK MERKEZİ BİNAMIZDA SAAT 19:00 DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN PROGRAMIMIZA BEKLERİZ.





NEVŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL  MÜDÜRLÜĞÜ

15 TEMMUZ HAFTASI ANMA PROGRAMI

SPOR ETKİNLİKLERİ

SIRA NO

BRANŞ

TARİH - SAAT

YERİ

1

VOLEYBOL

11 TEMMUZ SALI  -           14:30

DAMAT İBRAHİM PAŞA S.S.

2

HENTBOL

11 TEMMUZ SALI  -            17:00

DAMAT İBRAHİM PAŞA S.S.

3

MASA TENİSİ

12 TEMMUZ ÇARŞAMBA – 12:00

DAMAT İBRAHİM PAŞA S.S.

4

BOKS

12 TEMMUZ ÇARŞAMBA  - 15:00

DAMAT İBRAHİM PAŞA S.S.

5

JUDO

12 TEMMUZ ÇARŞAMBA – 15:00

DAMAT İBRAHİM PAŞA S.S.

6

HENTBOL

12 TEMMUZ ÇARŞAMBA – 16:00

DAMAT İBRAHİM PAŞA S.S.

7

BİSİKLET

12 TEMMUZ ÇARŞAMBA –18:00

ŞEHİTLER PARKI

8

VOLEYBOL

13 TEMMUZ PERŞEMBE – 13:00

DAMAT İBRAHİM PAŞA S.S.

9

 

 

 

FUTBOL

13 TEMMUZ PERŞEMBE - 15:30  KÜÇÜKLER          NEVŞEHİR – NİĞDE DOSTLUK TURNUVASI

18:00  VETERANLAR DOSTLUK TURNUVASI

 

 

 

GAZİ STADI

10

BASKETBOL

13 TEMMUZ PERŞEMBE – 16:00

 

17:30

DİP S.S.

SPOR KOMPLEKSİ

SOKAK BASKETBOLU

11

ATLETİZM

14 TEMMUZ CUMA –            10:00

3. NOLU ÇİM SAHA

12

HALTER

14 TEMMUZ CUMA -           15:00

DAMAT İBRAHİM PAŞA S.S.

13

BASKETBOL

14 TEMMUZ CUMA –       17:30

 

17:30

DİP S.S.

SPOR KOMPLEKSİ SOKAK BASKETBOLU

14

YÜZME

15 TEMMUZ CUMARTESİ – 10:00

DAMAT İBRAHİM PAŞA S.S.

15

OKÇULUK

15 TEMMUZ CUMARTESİ – 17:00

DAMAT İBRAHİM PAŞA S.S.

16

TAEKWANDO

16 TEMMUZ PAZAR –         10:00

DAMAT İBRAHİM PAŞA S.S.

17

MUAYTHAİ

12-16 TEMMUZ ŞEHİT DEMET SEZEN VE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ÇOCUKLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ