2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri çerçevesinde Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Yıldız Kız - Erkek Futbol il birinciliği müsabakaları 2 ve 3 nolu çim sahada başladı.
Yıldız Kız - Erkek Futbol il birinciliği müsabakaları 19 takım, 310 sporcunun katılımıyla gerçekleşecektir..
2015 - 2015 Okul Sporları Yıldız Kız - Erkek Futbol Fikstürü şu şekildedir;
2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
|
|
NEVŞEHİR OKUL SPORLARI
|
|
YILDIZ KIZ / YILDIZ ERKEK FUTBOL FİKSTÜRÜ
|
|
TARİH
|
YER
|
SAAT
|
GRUP
|
TAKIMLAR
|
SONUÇ
|
|
|
27.11.2015
|
III.NOLU
|
10:00
|
ERK - A
|
KARDELEN KOLEJİ
|
H.LÜTFÜ PAMUKÇU O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
11:00
|
ERK - A
|
HACIBEKTAŞ VELİ O.O
|
İSTİKLAL O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
10:00
|
ERK - B
|
TOKI 125 YIL O.O
|
ACIGÖL İ.HATİP O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
11:00
|
ERK - B
|
DERİNKUYU İ.HATİP O.O
|
ALTINYILDIZ KOLEJİ
|
|
|
|
III.NOLU
|
12:00
|
ERK - C
|
DAMAT İBRAHİM PAŞA O.O
|
KUYULUTATLAR O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
13:00
|
ERK - C
|
2000 EVLER İ.HATİP O.O
|
NEVŞEHİR CUMHURİYET O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
12:00
|
ERK - D
|
75.YIL O.O
|
SUVERMEZ O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
13:00
|
ERK-D
|
GAZİOSMAN PAŞA O.O
|
ÖZLÜCE O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
14:00
|
KIZ
|
AHMET ERGÜN O.O
|
OVAÖREN O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
14:00
|
KIZ
|
AKARCA O.O
|
GAZİ OSMAN PAŞA O.O
|
|
|
|
30.11.2015
|
|
|
|
|
|
|
|
|
II.NOLU
|
10:00
|
ERK - A
|
DERİNKUYU M.A.ERSOY O.O
|
İSTİKLAL O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
11:00
|
ERK - A
|
KARDELEN KOLEJİ
|
HACIBEKTAŞI VELİ O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
10:00
|
ERK - B
|
HACIBEKTAŞ TOKI CUMHURİYET O.O
|
ALTINYILDIZ KOLEJİ
|
|
|
|
III.NOLU
|
11:00
|
ERK - B
|
TOKI 125 YIL O.O
|
DERİNKUYU İ.HATİP O.O.
|
|
|
|
II.NOLU
|
12:00
|
ERK - C
|
AHMET ERGÜN O.O
|
NEVŞEHİR CUMHURİYET O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
13:00
|
ERK - C
|
DAMAT İBRAHİM PAŞA O.O
|
2000 EVLER İ.HATİP O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
12:00
|
ERK - D
|
YUNUS EMRE İ.HATİP O.O
|
ÖZLÜCE O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
13:00
|
ERK-D
|
75.YIL O.O
|
GAZİ OSMAN PAŞA O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
14:00
|
KIZ
|
AVANOS İ.HATİP O.O
|
GAZİ OSMAN PAŞA O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
14:00
|
KIZ
|
AHMET ERGÜN O.O
|
AKARCA O.O
|
|
|
|
01.12.2015
|
III.NOLU
|
10:00
|
ERK - A
|
H.LÜTFÜ PAMUKÇU O.O
|
HACIBEKTAŞI VELİ O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
11:00
|
ERK - A
|
DERİNKUYU M.A.ERSOY O.O
|
KARDELEN KOLEJİ
|
|
|
|
II.NOLU
|
10:00
|
ERK - B
|
ACIGÖL İ.HATİP O.O
|
DERİNKUYU İ.HATİP O.O.
|
|
|
|
II.NOLU
|
11:00
|
ERK - B
|
HACIBEKTAŞ TOKI CUMHURİYET O.O
|
TOKI 125.YIL O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
12:00
|
ERK - C
|
KUYULUTATLAR O.O
|
2000 EVLER İ.HATİP O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
13:00
|
ERK - C
|
AHMET ERGÜN O.O
|
DAMAT İBRAHİM PAŞA O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
12:00
|
ERK - D
|
SUVERMEZ O.O
|
GAZİ OSMAN PAŞA O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
13:00
|
ERK-D
|
YUNUS EMRE İ.HATİP O.O
|
75.YIL O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
14:00
|
KIZ
|
OVAÖREN O.O
|
AKARCA O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
14:00
|
KIZ
|
AVANOS İ.HATİP O.O
|
AHMET ERGÜN O.O
|
|
|
|
02.12.2015
|
III.NOLU
|
11:00
|
KIZ
|
GAZİOSMAN PAŞA O.O
|
AHMET ERGÜN O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
11:00
|
KIZ
|
OVAÖREN O.O
|
AVANOS İ.HATİP O.O
|
|
|
|
03.12.2015
|
II.NOLU
|
10:00
|
ERK-A
|
İSTİKLAL O.O
|
KARDELEN KOLEJİ
|
|
|
|
II.NOLU
|
11:00
|
ERK-A
|
H.LÜTFÜ PAMUKÇU O.O
|
DERİNKUYU M.AKİF E.O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
10:00
|
ERK-B
|
ALTINYILDIZ KOLEJİ
|
TOKI 125.YIL O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
11:00
|
ERK-B
|
ACIGÖL İ.HATİP O.O
|
HACIBEKTAŞ TOKİ CUMHURIYET O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
12:00
|
ERK-C
|
NEVŞEHİR CUMHURİYET O.O
|
DAMAT İBRAHİM PAŞA O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
13:00
|
ERK-C
|
AHMET ERGÜN O.O
|
KUYULUTATLAR O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
12:00
|
ERK-D
|
ÖZLÜCE O.O
|
75.YIL O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
13:00
|
ERK-D
|
YUNUS EMRE İ.HATİP O.O
|
SUVERMEZ O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
14:00
|
KIZ
|
AKARCA O.O
|
AVANOS İ.HATİP O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
14:00
|
KIZ
|
GAZİOSMAN PAŞA O.O
|
OVAÖREN O.O
|
|
|
|
04.12.2015
|
III.NOLU
|
10:00
|
ERK-A
|
HACIBEKTAŞI VELİ O.O
|
DERİNKUYU M.AKİF E.O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
11:00
|
ERK-A
|
İSTİKLAL O.O
|
H.LÜTFÜ PAMUKÇU O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
10:00
|
ERK-B
|
DERİNKUYU İ.HATİP O.O
|
HACIBEKTAŞ TOKİ CUMHURIYET O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
11:00
|
ERK-B
|
ALTINYILDIZ KOLEJİ
|
ACIGÖL İ.HATİP O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
12:00
|
ERK-C
|
2000 EVLER İ.HATİP O.O
|
AHMET ERGÜN O.O
|
|
|
|
III.NOLU
|
13:00
|
ERK-C
|
NEVŞEHİR CUMHURİYET O.O
|
KUYULUTATLAR O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
12:00
|
ERK-D
|
GAZİOSMAN PAŞA O.O
|
YUNUS EMRE O.O
|
|
|
|
II.NOLU
|
13:00
|
ERK-D
|
ÖZLÜCE O.O
|
SUVERMEZ O.O
|
|
|
|
07.12.2015
|
III.NOLU
|
10:00
|
ERK
|
A1
|
C2
|
|
|
|
III.NOLU
|
11:00
|
ERK
|
B1
|
D2
|
|
|
|
II.NOLU
|
10:00
|
ERK
|
C1
|
A2
|
|
|
|
II.NOLU
|
11:00
|
ERK
|
D1
|
B2
|
|
|
|
08.12.2015
|
III.NOLU
|
10:00
|
ERK
|
A1-C2 GALİBİ
|
B1-D2 GALİBİ
|
|
|
|
II.NOLU
|
10:00
|
ERK
|
C1-A2 GALİBİ
|
D1-B2 GALİBİ
|
|
|
|
10.12.2015
|
III.NOLU
|
10:00
|
ERK
|
A1-C2--B1-D2 MAĞLÜP
|
C1-A2--D1-B2 MAĞLÜP
|
3.LÜK
|
|
II.NOLU
|
10:00
|
ERK
|
A1-C2--B1-D2 GALİP
|
C1-A2--D1-B2 GALİP
|
FİNAL
|
|