İL SPOR MERKEZLERİ AÇILDI

.

29 HAZİRAN 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

               Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından İl Spor Merkezleri bu yıl da gösterilerle açıldı. Damat İbrahim Paşa Spor Salonumuzda  gerçekleştirilen açılış töreni, İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER Şube Müdürlerimiz , Antrenörlerimiz ,İl Spor Merkezlerine  kayıt yaptıran Çocuklarımız ve  Velilerinin  katılımı ile gerçekleştirildi.

               Saygı Duruşu  ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda zeybek gösterisinin ardından cimnastik ve taekwondo sporcularımız gösterilerini yapıldı.  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde açılan İl Spor Merkezlerimiz yaz boyunca merkez ve ilçelerimizde Çocuklarımız tatil dönemi boyunca serbest zamanlarında  spor  yaparak sosyal ve fiziksel  gelişimlerine katkıda bulunacaktır. Aynı zamanda Gençlik Merkezlerimizde Ebru, Gitar, Bağlama, İngilizce, Resim, Kur’an-ı Kerim atölyelerimiz ve gençlik kamplarımızda devam etmektedir.


            Yaz Spor Okullarında; Tenis, Güreş, Badminton, Cimnastik, Basketbol, Judo, Atletizm, Boks, Yüzme, Hentbol, Taekwondo  , Voleybol, Bisiklet, Dağcılık, Okçuluk, Futbol, Halter ,Su Topu  ve Özel Sporculara yönelik spor branşlarında eğitim verilecektir.

             İl Spor Merkezleri kayıtlarımız İlimiz ve İlçelerimizde  devam etmekte olup , Ayrıntılı bilgi almak için Spor Kompleksimiz kayıt bürosu gelebilir veya 0384 213 13 38 nolu telefonu arayabilirsiniz.